Burichi Sekai PBF

Historia świata ów gry dzieje się 10 lat po pokonaniu Przez Ichigo i Uraharę Aizena. Jak się okazało, niedobitki Arrancarów stworzyły nową espadę, prawdziwą, nie sztucznie stworzoną. Tym samym stworzyły nowe zagrożenie dla Soul Society. Inne rasy jednak także nie próżnowały. Quincy odkryli kamień "Oni" źródło mocy pierwszego Quincy, dzięki czemu stali się potężniejsi niż kiedykolwiek wcześniej. Bounto odnaleźli swoje sekrety swoich przodków także stając się silniejszymi. Szykuje się nowa- większa wojna niż kiedykolwiek wcześniej. Po której stronie staniesz? Czy Shinigami zdołają powstrzymać Bounto i Arrancarów?

Ogłoszenie

Forum zostało założone! Wszyscy gracze proszeni są o zajrzenie do działu informacji, aby dowiedzieć się podstawowych informacji o grze.

#1 2011-01-23 21:44:34

Shiroi nan Yuki

Moderator

Zarejestrowany: 2011-01-23
Posty: 2
Punktów :   

Shiroi nan Yuki KP

Imię: Shiroi nan Yuki
Nazwisko:
Wiek: 17
Rasa:Arrancar
Ranga:9 Espada
Wygląd:Białe włosy , na połowie twarzy jest maska pustego, odziany jestem w biały płaszcz z czarną wstegą przepasającą mój brzuch , a także przytrzymójącą katane
Charakter: Jestem spokojny trudno mnie zdenerwowac lecz jesli ktos zacznie ... lepiej zeby nie zaczynał
Historia :Nic nie pmiętam z okresu bycia człowiekiem
Reiatsu :900 + 200
Zanpakotou/Łuk/Lalka :Erekutoriku Ookami (elektryczny wilk)
Imię Zanpakotou :Erekutoriku Ookami (elektryczny wilk)
Komenda Zanpakotou :Sutoraiku Erekutoriku Ookami (poraź elektryczny wilku)
Kiedy walczę w ressurection szybkość wzrasta mi o 20 punktów i dodaje mi 200 reiatsu .
Wyglad ressurection:Moj twarz w połowie zasłania maska. Zbroja zaslania mi cały tułów. Na klatce piersiowej znajduje sie dziura. Dłonie pokryte sa włosami ,a palce zakończone ostrymi pazurami po ,których przechodzi prąd. Nogi także sa owłosione i wyglądają jak tylne łapy wilka.
Techniki:
Ookami cero (Cero wilka) - cero takie jak inne tylko że niebieskie z poświatą z piorunów.Przy zetknięciu z wrogiem wybuch i paraliż.Koszt 50 Rei
Biito ookamiotoko (Uderzenie wilkołaka)- w rękach kumuluje elektrycznosć i uderzam po czym gdy atak  dotknie przeciwnika zostaje sparalizowany ,a ja wysysam z niego energie zyciową ,którą sie lecze.
Koszt: 70 Rei
Erekutoriku ryuu (elektryczny smok) - wygląda tak jak cero tyle ,że zamiast promienia energii tworzy smoka który leci za przeciwnikiem do czasu aż w coś nie uderzy. Gdy trafia w przeciwnika ten zostaje porazony i zparalizowany.Krytyczne uderzenie może doprowadzić do śmierci. Koszt:90 Rei
Pasywne:
Sonido
Pieniądze: 60. Yen
Ekwpiunek: Ubranie
Relacje: Dobre

Rodzina: -
Przyjaciele: -
Znajomi: -

Statystki:
Siła:20
Szybkość: 40
Rekacja: 20
Wytrzymałość: 20

Ostatnio edytowany przez Shiroi nan Yuki (2011-01-24 23:27:44)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rolkizawadzkie.pun.pl www.pokemon-ultra-gra.pun.pl www.piotker-mu.pun.pl www.asking-alexandria.pun.pl www.pudelekphenian.pun.pl