Burichi Sekai PBF

Historia świata ów gry dzieje się 10 lat po pokonaniu Przez Ichigo i Uraharę Aizena. Jak się okazało, niedobitki Arrancarów stworzyły nową espadę, prawdziwą, nie sztucznie stworzoną. Tym samym stworzyły nowe zagrożenie dla Soul Society. Inne rasy jednak także nie próżnowały. Quincy odkryli kamień "Oni" źródło mocy pierwszego Quincy, dzięki czemu stali się potężniejsi niż kiedykolwiek wcześniej. Bounto odnaleźli swoje sekrety swoich przodków także stając się silniejszymi. Szykuje się nowa- większa wojna niż kiedykolwiek wcześniej. Po której stronie staniesz? Czy Shinigami zdołają powstrzymać Bounto i Arrancarów?

Ogłoszenie

Forum zostało założone! Wszyscy gracze proszeni są o zajrzenie do działu informacji, aby dowiedzieć się podstawowych informacji o grze.

#1 2011-01-22 23:43:47

Toshikatsu

Hollow

Zarejestrowany: 2011-01-22
Posty: 5
Punktów :   

Pustynia

Jest to niezbadana bezkresna pustynia.

Gdzieś na niej jest hollow, który szuka pożywienia. To ja, głodny i trochę zdezorientowany w którym kierunku podążyć.

//Jeśli nie mogłem  tego tematu zrobić to można usunąć.

Offline

 

#2 2011-01-23 00:39:38

Toshikatsu

Hollow

Zarejestrowany: 2011-01-22
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pustynia

Błyskawicznie zacząłem machać skrzydłami i wzniosłem się w powietrze skąd miałem lepszy widok. Skierowałem się w stronę pierwszego zauważanego hollowa.

Offline

 

#3 2011-01-23 00:47:36

Toshikatsu

Hollow

Zarejestrowany: 2011-01-22
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pustynia

Lece w jego stronę. Jednak staram się zachować bezpieczną odległość.

Offline

 

#4 2011-01-23 11:55:29

Toshikatsu

Hollow

Zarejestrowany: 2011-01-22
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pustynia

Błyskawicznie zacząłem lecieć w jego stronę i atakuje go pazurami a następnie przygważdżam jego ogon moją maczugą na ogonie. Gdy jestem już nad nim staram się odgryźć mu głowę moimi kłami.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mzk123.pun.pl www.volleyballhax.pun.pl www.zarzadzaniepolsl.pun.pl www.gramy.pun.pl www.greenblood.pun.pl